|route='''Leuven:''' Engels Plein → Station → Tiensepoort → Naamsepoort → Gasthuisberg → Station
|vervoerder=[[De Lijn]]
|entiteitvervoerregio=Vlaams-BrabantLeuven
|materieel=[[Van Hool A300|Van Hool NewA300 Hyb]],<br>[[VDL Citea]],<br>[[Van Hool AG300|Van Hool New AG300]]
|lijnsoort=Stadsbus