140.778
bewerkingen
Wijzigingen
geen bewerkingssamenvatting
|frequentie_avond=1x/uur
|frequentie_avond_weekend=1x/2 uur
|route='''Nettetal:''' Kaldenkirchen - Breyell - Lobberich - '''Grefrath:''' Ortsmitte - Mülhausen - '''Kempen:''' Stadtmitte
}}
'''Lijn 093''' reed van Nettetal Kaldenkirchen via Nettetal Breyell, Nettetal Lobberich , Grefrath Ortsmitte en Grefrath Ortsmitte Mülhausen naar Kempen Stadtmitte.
=== Dienstregeling ===