60.586
bewerkingen
Wijzigingen
oude afbeeldingen van de vorige lijn 72, mogen hier wel weg.
|frequentie_zondag=1x/uur
|frequentie_avond=1x/uur (tot 20:30)
}}
'''Lijn 72''' rijdt van Sint Annaparochie via Vrouwenparochie, Stiens, Britsum, Koarnjum en Jelsum naar Leeuwarden.