* [[Lijn 7 Nijmegen Brabantse Poort - Heilig Landstichting Museum Orientalis|7: Station Dukenburg - Nijmegen CS - Heilig Landstichting]]
* [[Lijn 11 Beuningen Aalsterveld - Nijmegen Centraal Station|11: Nijmegen CS - Station Heyendaal - Station Dukenburg - Beuningen]]
* [[Lijn 199 Nijmegen, Centraal Station - Brabantse Poort|199: Nijmegen CS - Station Dukenburg]]
=== Streekbus ([[Breng]]) ===