60.107
bewerkingen
Wijzigingen
geen bewerkingssamenvatting
{{LijnInfo
|lijnnr=32
|frequentie_avond_zaterdag=1x/uur
|frequentie_avond_zondag=0-1x/uur
|afbeelding=7334-32.jpg
|onderschrift='''Lijn 32''' rijdt op de Pesserstraat in Hoogeveen.
}}
'''Lijn 32''' rijdt van Meppel via Ruinerwold, Oosteinde, Ruinen, Anholt en Pesse naar Hoogeveen.
=== Dienstregeling ===
*In de ochtendspits rijdt één extra rit in beide richtingen en rijdt één rit richting Meppel naar bovenop de Koedijkslandenuurdienst.*Op zondagavond rijdt de laatste rit richting Meppel al rond 21:00uur, terwijl richting Hoogeveen de laatste rit rond middernacht rijdt.
=== Materieelinzet ===
*Alle Bijna alle ritten na circa 19:30 uur en in het weekend op zondag worden met een [[Tribus Civitas|8-persoonsbusje]] gereden.
{{TariefInfo|concessie=GD}}
== Route ==
{{RouteTop|
{{RouteRij| {{Rimg|rsr}} | Meppel, Heinsiusstraat}}
{{RouteRij| {{Rimg|rsr}} | Meppel, Johan van OldebarneveltstraatOldenbarneveltstraat}}
{{RouteRij| {{Rimg|rsr}} | Meppel, Thorbeckelaan}}
{{RouteRij| {{Rimg|rsr}} | Meppel, Tweeloo}}
Op [[Dienstregeling concessie GD 2023|11 december 2022]] werd de frequentie in de avonduren en op zondag verhoogd naar 1x per uur, maar bleven de ritten wel met een 8-persoonsbusje rijden. In de nacht van zaterdag op zondag werd een extra late rit van Hoogeveen naar Meppel aan de dienstregeling toegevoegd rond 01:30 ten behoeve van stappers. Op zondagavond werd juist een extra late rit naar Hoogeveen toegevoegd, zodat de laatste bus dagelijks op hetzelfde tijdstip vertrekt.
Vanaf [[Dienstregeling concessie GD 2024|10 december 2023]] gingen de ritten op zaterdag weer met een grote bus rijden en tevens ging de rit in de ochtendspits eindigen bij station Meppel en rijdt niet meer naar de Koedijkslanden.