17.664
bewerkingen
Wijzigingen
k
→Streeklijnen
Deze lijn is ongewijzigd.
* [[Lijn 90 Gelkenes Industrieterrein - Utrecht CS Jaarbeurszijde|'''Lijn 90:''' Gelkenes - Nieuwpoort - Langerak - Ameide - Lexmond - Vianen - Utrecht Papendorp - Utrecht Centraal]]
In de avond vanaf 20.00 uur biedt U-OV voortaan een uurdienst aan op het trajectdeel tussen Vianen en Ameide van deze lijn.