Wijzigingen
Ga naar:
navigatie
,
zoeken
← Oudere bewerking
Nieuwere bewerking →
Lijn 46 Eck en Wiel Muziektent - Culemborg Station
875 bytes verwijderd
,
7 nov 2022 20:42
Verwijst door naar
Lijn 46 Tiel Station - Nieuwegein Busstation
{{VLijnInfo
|lijnnr=46
|route=Eck en Wiel - Maurik - Rijswijk - Ravenswaaij - Zoelmond - Beusichem - Culemborg
|vervoerder=
#REDIRECT
[[
Zuidooster]]
|regio=Rivierenland
|lijnsoort=Schoolbus
|periode=iig. 1992/1993
|frequentie_spits=1x/dag
|frequentie_spits_vakantie=reed niet
}}
'''
Lijn 46
''' reed van Eck en Wiel via Maurik, Rijswijk, Ravenswaaij, Zoelmond en Beusichem naar Culemborg.
== Route ==
''Route is niet compleet''
{{RouteTop|
{{RouteRij| {{Rimg|0sr}} | Eck en Wiel, Muziektent}}
{{RouteRij| {{Rimg|rsr}} | Maurik, Rabobank}}
{{RouteRij| {{Rimg|rsr}} | Rijswijk, Pr. Marijkesluis}}
{{RouteRij| {{Rimg|rsr}} | Ravenswaaij, Pr. Margrietstraat}}
{{RouteRij| {{Rimg|rsr}} | Zoelmond, Kerk}}
{{RouteRij| {{Rimg|rsr}} | Beusichem, Kerk}}
{{RouteRij| {{Rimg|rsr}} | Culemborg, Kon. Wilhelminacollege}}
{{RouteRijStation| {{Rimg|rsT0}} | Culemborg|Culemborg|Culemborg,
Tiel
Station
}}
}}
== Geschiedenis ==
Het verloop van deze lijn is onbekend.
- Nieuwegein Busstation]]
Fogeltje
bureaucraten
,
beheerders
16.110
bewerkingen
Navigatiemenu
Persoonlijke instellingen
Aanmelden
Naamruimten
Pagina
Overleg
Varianten
Weergaven
Lezen
Brontekst bekijken
Geschiedenis weergeven
Meer
Zoeken
Navigatie
Hoofdpagina
Recente wijzigingen
Willekeurige pagina
Hulp
referentie
OV-chipkaart
Concessiegebieden
Stations
Busstations
Treinseries
Buslijnen
Hulpmiddelen
Speciale pagina's
Printvriendelijke versie