493
bewerkingen
Wijzigingen
geen bewerkingssamenvatting
|lijnkleurw=ee8822
|route=Brussel-Noord - Sint-Jans-Molenbeek - Jette - Wemmel - Hamme - Brussegem - Merchtem - Peizegem - Buggenhout - Baasrode - Dendermonde
|vervoerder=[[De Decker-Van Riet]] i.o.v , [[De Lijn]]
|entiteit=Vlaams-Brabant
|materieel=[[Van Hool A600|Van Hool NewA600]],<br>[[Van Hool A360|Van Hool New A360K]],<br>[[Van Hool A300|Van Hool NewAG300]]