16.247
bewerkingen
Wijzigingen
geen bewerkingssamenvatting
In Grave was aansluiting op [[Lijn 1 Nijmegen Station - 's-Hertogenbosch Station|lijn 1]], [[Lijn 17 Grave Autobusstation - Oss Station|lijn 17]], [[Lijn 18 Grave Autobusstation - Gennep Wilhelminaplein|lijn 18]] en [[Lijn 19 Grave Autobusstation - Boxmeer Markt|lijn 19]]. In Uden kon worden overgestapt op de BBA lijn naar Veghel en op [[Lijn 15 Uden Markt - Oss Station|lijn 15 naar Oss]]. In Gemert kon worden overgestapt op BBA lijn 58 naar Helmond.
In de [[Zuidooster dienstregeling 19621968/19631969|dienstregeling 1968/1969]] was lijn 2 inmiddels weer aangepast. Tussen Grave en Nijmegen reden de doorgaande ritten inmiddels via Alverna, volgens deze de route van lijn 1. Tussen Grave en Nijmegen waren inmiddels ook extra ritten ingevoerd om een halfuursdienst te maken. Deze extra ritten reden de oude route via Overasselt. Deze halfuursdienst reed tot het einde van de dienst. 's avonds dienden reizigers vanuit lijn 1 over te stappen op lijn 2 richting Nijmegen.
In Nijmegen was geen lokaal vervoer toegestaan tussen het station en de halte Oude Molenstraat ten gunste van de stadsvervoerder CVD. Hoewel lijn 2 ook in Eindhoven reed was er volgens het busboekje geen beperking aan lokaal vervoer in Eindhoven. In het busboekje van 1968 was de beperking in Nijmegen niet langer opgenomen. Het boekje vermeldde dat Zuidooster binnen Nijmegen lokaal vervoer tegen CVD tarief vervoerde en dat reizigers mochten overstappen op CVD lijnen. Het boekje vermeldde echter ook dat er in Eindhoven geen lokaal vervoer mocht plaatsvinden tussen het station en Tongelre, 't Hofke.