140.967
bewerkingen
Wijzigingen
geen bewerkingssamenvatting
|frequentie_avond_zaterdag=4-6x/uur
|frequentie_avond_zondag=4x/uur
|route='''Dortmund:''' Grevel - Scharnhorst - Kirchderne - Schulte Rödding Eving - Stadtmitte - Möllerbrücke - Kreuzviertel - Barop - Hombruch
|afbeelding=Stadtbahn B Dortmund.jpg
|onderschrift='''Lijn U42''' komt aan bij de halte Glückaufstraße.
}}
'''Lijn U42''' rijdt van Dortmund Grevel via Scharnhorst, Kirchderne, Schulte RöddingEving, Stadtmitte, Möllerbrücke, Kreuzviertel en Barop naar Hombruch.
=== Dienstregeling ===