59.868
bewerkingen
Wijzigingen
geen bewerkingssamenvatting
'''Lijn 41''' rijdt van station [[Amsterdam Holendrecht]] via Kraaiennest, Ganzenhoef, Duivendrecht en de Watergraafsmeer naar station [[Amsterdam Muiderpoort]].
=== Dienstregeling ===
*In de doordeweekse avonduren wordt tot circa 20:00 uur 4x/uur gereden, waarna de frequentie wordt verlaagd naar 2x/uur.
{{RouteRij| {{Rimg|rsr}} | Amsterdam, Dalsteindreef}}
{{RouteRijStation| {{Rimg|rsTr}} | Duivendrecht|Duivendrecht|Duivendrecht, Station Duivendrecht}}
{{RouteRij| {{BRimgRimg|rrarrsr}} | Amsterdam, Stationsweg}}{{RouteRij| {{Rimg|rXr}}{{Rimg|rlrrsr}} | Duivendrecht, Kruidenommegang}}{{RouteRij| {{Rimg|rXr}}{{Rimg|rlrrsr}} | Duivendrecht, Korenbloemstraat}}{{RouteRij| {{Rimg|rXr}}{{Rimg|rlrrsr}} | Duivendrecht, Plataanstraat}}{{RouteRij| {{Rimg|rXr}}{{Rimg|rlrrsr}} | Duivendrecht, Burgemeester van Damstraat}}{{RouteRij| {{Rimg|rlr}}{{Rimg|rsr}} | Duivendrecht, Biesbosch}}{{RouteRij| {{Rimg|rlr}}{{Rimg|rsr}} | Duivendrecht, Astronautenweg}}{{RouteRijPlaats| {{Rimg|rlr}}{{Rimg|rsMr}} | Duivendrecht|Duivendrecht Van der Madeweg|Duivendrecht, Van der Madeweg}}{{RouteRij| {{BRimg|rarr}} | Amsterdam, Industrieweg}}
{{RouteRij| {{Rimg|rsr}} | Amsterdam, Zaaiersweg}}
{{RouteRij| {{Rimg|rsr}} | Amsterdam, Pekelharingstraat}}