154.329
bewerkingen
Wijzigingen
geen bewerkingssamenvatting
=== Dienstregeling ===
*Uitsluitend in de spitsuren en op zondagavond wordt gereden tussen Telgte Bahnhof Nord en Münster. Ook op zondagochtend, in de daluren en doordeweeks 's avonds rijden enkele ritten van of naar Münster. De laatste rit doordeweeks rijdt als belbus van Handorf Gartenzentrum Gartencenter naar de halte Westbeverner Straße.
*Doordeweeks rijden enkele extra ritten tussen Ostbevern Wischhaustraße en Telgte Bahnhof Nord. Deze ritten kunnen een afwijkende route hebben en bedienen daarbij soms de haltes Loburg of Altersheim. In de ochtendspits rijdt een rit richting Münster via de halte Umgehungsstraße.
*Doordeweeks rijden de ritten in de ochtend richting Ostbevern via de halte Kiebitzpohl Süd. In de middagspits en gedurende de avonduren doen de ritten dit richting Münster.
{{RouteRij| {{Rimg|rer}}{{Rimg|rsr}} | Telgte, Jägerhaus}}
{{RouteRij| {{BRimg|rral}} | Münster, Körberheide}}
{{RouteRij| {{Rimg|rhr0}}{{Rimg|rlr}} | Münster, Handorf GartenzentrumGartencenter}}
{{RouteRij| {{Rimg|rer}}{{Rimg|rsr}} | Münster, Alter Mühlenweg}}
{{RouteRij| {{Rimg|rer}}{{Rimg|rsr}} | Münster, Pleistermühlenweg}}
== Geschiedenis ==
Op [[Dienstregeling verkeersverbond WT 2019#Dienstregeling 2019 DB Westfalenbus|29 april 2019]] werd de dienstregeling gewijzigd. Op zondag werd met uitzondering van enkele ritten aan de randen van de dag niet meer tussen Münster en Telgte gereden. Wel werd de frequentie op zondag overdag verhoogd van 1x/2 uur naar 1x/uur. Tegelijkertijd werd de halte Handorf Gartenzentrum hernoemd in Handorf Gartencenter.
Op [[Dienstregeling verkeersverbond WT 2021#Dienstregeling 2021 DB Westfalenbus|7 januari 2021]] werd de halte Danziger Freiheit hernoemd in Mauritz-Mitte.