Wijzigingen

Ga naar: navigatie, zoeken

Lijn 35 Venlo Station - Roermond Station

6 bytes verwijderd, 27 mei 2022 21:18
k
Geschiedenis: lf
Deze lijn ontstond op 10 juni 2001 na het knippen van [[Lijn 30 Venray Busstation - Roermond Station|lijn 30]] in Venlo.
In de [[Dienstregeling concessie Noord- en Midden-Limburg 2003|dienstregeling 2003]] reed deze lijn van maandag t/m vrijdag overdag elk half uur tussen Venlo en Reuver en elk uur tussen Reuver en Roermond. In de ochtendspits reed één snelrit van Roermond naar de Peelveldlaan in Swalmen en in de middagspits één rit terug. Van maandag- t/m vrijdagavond werd 1x per uur gereden en in het weekend reed deze lijn niet en was [[Lijn 36 Venlo Station NS - Roermond BusstationStation|lijn 36]] het alternatief.
Op [[Dienstregeling concessie Noord- en Midden-Limburg 2007|10 december 2006]] werd al het openbare en publieke vervoer in de gehele provincie Limburg overgenomen door [[Veolia Transport]], die de beide concessies in de provincie gewonnen had. De beide buslijnen tussen Venlo en Roermond werden samengevoegd en vernummerd naar [[Lijn 66 Venlo Station - Roermond Station (2006-2016)|lijn 66]]. De snelle route via de Rijksweg kwam te vervallen en de ritten rijden voortaan altijd via Beessel. Deze nieuwe buslijn ging daarbij de hele week overdag elk half uur rijden en 's avonds elk uur.
ap_users
90.140
bewerkingen

Navigatiemenu