140.856
bewerkingen
Wijzigingen
geen bewerkingssamenvatting
|frequentie_zaterdag=0-1x/uur
|frequentie_zondag=0-1x/2 uur
|route='''Aachen:''' Walheim - Schmithof - Sief - Lichtenbusch - Waldfriedhof Siegel - Burtscheid - Bushof Stadtmitte - Kalkofen - Haaren - Verlautenheide
}}
'''Lijn 46''' reed van Aachen Walheim via Schmithof, Sief, Lichtenbusch, WaldfriedhofSiegel, Burtscheid, Aachen Bushof Stadtmitte, Kalkofen en Haaren naar Verlautenheide.
=== Dienstregeling ===