|regio=Noordoost-Brabant|lijnsoort=streekbusStreekbus|frequentie_spits=1-3 ritten per richting3x/dag|frequentie_dal=2-3 ritten per richting3x/dag|frequentie_zaterdagfrequentie_avond=3 ritten per richting1x/avond|frequentie_zondagfrequentie_zaterdag=1x per 3 uur3x/dag|frequentie_avondfrequentie_zondag=1x per 2 uur3x/dag|periode=... t/m 30 september 1978
}}
'''Lijn 14''' is een voormalige streekbus van 's-Hertogenbosch naar Oss.
In de [[Zuidooster dienstregeling 1968/1969|dienstregeling 1968/1969]] reed lijn 14 zeer onregelmatig. Op zondagen reed lijn 14 in een regelmatiger patroon en reed 1x per 3 uur. De eerste rit naar 's-Hertogenbosch begon dan in Lith, de laatste rit uit Oss eindigde in Lith. Oud-Empel werd alleen op maandag t/m zaterdag door één rit per richting aangedaan.
[[Lijn 14 Maren Kruispunt Provincialeweg/Achterweg - Oss Station|lijn 14]] reed in In de [[Zuidooster dienstregeling 19621973/19631974|dienstregeling 19621973/19631974]] van Maren naar Oss. In 1966 nam Zuidooster de lijn waren er op maandag t/m zaterdag extra ritten tussen 's-Hertogenbosch-Lith-Oss over van de firma Smits te Lith en combineerde deze lijnen tot Empel bijgekomen zodat op dit stuk ruwweg een nieuwe lijn 14 van 's-Hertogenbosch naar uurdienst geboden werd. In Oss was de route inmiddels verlegd via Marenhet centrum. Deze lijn werd op 1 oktober 1978 afgestaan aan [[BBA]] in een onderlinge lijnenruil. Bij BBA kreeg deze lijn het nummer 62De alternatieve route via Oud-Empel was inmiddels vervallen.
In de [[Zuidooster dienstregeling 1976/1977|dienstregeling 1976/1977]] was de route van 's-Hertogenbosch naar Empel aangepast. 's avonds reed lijn 14 nog maar 1 rit in de vroege avond. [[Lijn 14 Maren Kruispunt Provincialeweg/Achterweg - Oss Station|Lijn 14]] verscheen voor het eerst in de [[Zuidooster dienstregeling 1962/1963|dienstregeling 1962/1963]] en reed van Maren naar Oss. In 1966 nam Zuidooster de lijn 's-Hertogenbosch-Lith-Oss over van de firma Smits te Lith en combineerde deze lijnen tot een nieuwe lijn 14 van 's-Hertogenbosch naar Oss via Maren. Deze lijn werd op 1 oktober 1978 afgestaan aan [[BBA]] in een onderlinge lijnenruil. Bij BBA kreeg deze lijn het nummer 62. == Voormalige routeop 22 mei 1977=={{ RouteTop |{{ RouteRijStation | {{Rimg|0sTr}} | 's-Hertogenbosch|'s-Hertogenbosch|'Route is niet volledigs-Hertogenbosch Station}}{{ RouteRij | {{Rimg|rsr}} | 's-Hertogenbosch, Orthenseweg}}{{ RouteRij | {{Rimg|rsr}} | 's-Hertogenbosch, Aartshertogenlaan}}{{ RouteRij | {{Rimg|rsr}} | 's-Hertogenbosch, Carolusziekenhuis}}{{ RouteRij | {{Rimg|rsr}} | 's-Hertogenbosch, De Herven}}{{ RouteRij | {{Rimg|rsr}} | 's-Hertogenbosch, Balkweg/De Haren}}{{ RouteRij | {{Rimg|rsr}} | 's-Hertogenbosch, Balkweg/De Rompert}}{{ RouteRij | {{Rimg|rsr}} | Empel, Brink}}{{ RouteRij | {{Rimg|rsr}} | Gewande, Wegwijzer}}{{ RouteRij | {{Rimg|rsr}} | 't Wild, Kruispunt}}{{ RouteRij | {{Rimg|rsr}} | Maren, Albino}}{{ RouteRij | {{Rimg|rsr}} | Maren, Dijkstraat}}{{ RouteRij | {{Rimg|rsr}} | Maren, Kerk}}{{ RouteRij | {{Rimg|rsr}} | Kessel, Velmerweg}}{{ RouteRij | {{Rimg|rsr}} | Kessel, Grindweg}}{{ RouteRij | {{Rimg|rsr}} | Kessel, Kesselse Hoek}}{{ RouteRij | {{Rimg|rsr}} | Lith, Citadelstraat}}{{ RouteRij | {{Rimg|rsr}} | Lith, Café 't Haasje}}{{ RouteRij | {{Rimg|rsr}} | Lith, Melkfabriek}}{{ RouteRij | {{Rimg|rsr}} | Lith, Marktplein }}{{ RouteRij | {{Rimg|rsr}} | Lith, Molen}}{{ RouteRij | {{Rimg|rsr}} | Lith, Stuw}}{{ RouteRij | {{Rimg|rsr}} | Lithoyen, Lithoyensedijk 18}}{{ RouteRij | {{Rimg|rsr}} | Lithoyen, Jachthaven}}{{ RouteRij | {{Rimg|rsr}} | Teeffelen, PNEM-huisje}}{{ RouteRij | {{Rimg|rsr}} | Teeffelen, Mikkeldonkweg}}{{ RouteRij | {{Rimg|rsr}} | Oss, Café Polderzicht}}{{ RouteRij | {{Rimg|rsr}} | Oss, 't Hoefke}}{{ RouteRij | {{Rimg|rsr}} | Oss, Oude Litherweg/Kerk}}{{ RouteRij | {{Rimg|rsr}} | Oss, Hertogensingel}}{{ RouteRij | {{Rimg|rsr}} | Oss, Centrum V. en D.}}{{ RouteRijStation | {{Rimg|rsT0}} | Oss|Oss|Oss, Station }}}} == Voormalige route op 26 mei 1968==