'''Lijn 7''' rijdt van Heusdenhout via het Centraal Station, het Centrum en het Valkeniersplein naar Nieuw Wolfslaar.
=== Dienstregeling ===
*In de avonduren, op zaterdag voor 12na 20:00 uur en op zondag het weekend de gehele dag wordt vanaf Nieuw Wolfslaar naar Heusdenhout gereden, maar starten de ritten naar Nieuw Wolfslaar bij het Centraal Station. De bediening van Heusdenhout naar het Centraal Station wordt verzorgd door [[Lijn 5 Breda, Centrum - Heusdenhout|lijn 5]].
*De eerste ritten richting de Heerbaan beginnen op de halte Epelenberg. De eerste en laatste ritten van en naar Nieuw Wolfslaarlaan beginnen of eindigen op de halte Wilhelminastraat.
Op [[Dienstregeling concessie West-Brabant 2021|28 maart 2021]] werd de dienstregeling aangepast naar aanleiding van de veranderde reisbehoeften in de nasleep van de Coronapandemie. Op zaterdag voor 12:00 uur werd net als in de avonduren en op zondag niet langer van Heusdenhout naar het Centraal Station gereden. De koppeling met [[Lijn 5 Breda, Centrum - Heusdenhout|lijn 5]] in Heusdenhout bleef bestaan.
Vanaf [[Dienstregeling concessie West-Brabant 2022|9 januari 2022]] gingen ook de ritten op zaterdagmiddag richting Nieuw Wolfslaar beginnen bij het station; vanuit Heusdenhout is lijn 5 nog steeds het alternatief.