60.029
bewerkingen
Wijzigingen
geen bewerkingssamenvatting
|lijnkleurz=ffcc11
|vervoerder=[[De Lijn]]
|materieel=[[VDL Citea|VDL Citea SLE Hybrid]]<br>[[Van Hool AG300|Van Hool newAG300]]
|entiteit=Antwerpen
|lijnsoort=Streekbus
|frequentie_avond=1x/uur (tot 21:40)
|frequentie_avond_weekend=1x/uur (tot 21:10)
|afbeelding=2372-182.jpg
|onderschrift='''Lijn 182''' rijdt op de Broekweg in Boom.
}}
'''Lijn 182''' rijdt van Antwerpen via Aartselaar en Reet naar Boom.