60.586
bewerkingen
Wijzigingen
geen bewerkingssamenvatting
|lijnnr=N22
|lijncat=22
|route=Almere Station Buiten - Almere Tussen de Vaarten - Almere Station Parkwijk - Almere Station Centrum - Almere Kruidenwijk - Almere Station Muziekwijk - Almere Literatuurwijk - Almere Homeruskwartier - Almere Station Poort - Muiden P+R - Amsterdam Amstel Amstelstation - Amsterdam CentrumLeidseplein
|vervoerder=[[Keolis Nederland]]
|concessie=Busvervoer Almere (2018-2027)