Wijzigingen
Ga naar:
navigatie
,
zoeken
← Oudere bewerking
Nieuwere bewerking →
Lijn 37 Waremme Gare - Heers Weg naar Waremme
22 bytes toegevoegd
,
1 jun 2021 21:22
k
geen bewerkingssamenvatting
{{LijnInfo
|buitenland=ja
|land=België
|dienstregeling=
2020
2021
|lijnnr=37
|lijnkleurw=ee8822
|route=Waremme - Bettincourt - Rukkelingen-Loon - Mechelen-Bovelingen - Batsheers - Opheers - Heers
|lijnnr=37
|land=België
|vervoerder=[[De Lijn]]
|entiteit=Limburg
|lijnsoort=Schoolbus
|lijnkleurw=EE8822
|frequentie_spits=2x/dag
|frequentie_spits_vakantie=rijdt niet
*In zowel de ochtend- als middagspits rijdt één rit in beide richtingen.
*In de ochtend wordt richting Waremme via Bettincourt Centre gereden en in de middag in de omgekeerde richting.
*Op woensdag
wordt
rijden beide middagritten
rond het middaguur
gereden in plaats van
;
in de middagspits
wordt dan niet gereden
.
== Route ==
Etienne
ap_users
86.399
bewerkingen
Navigatiemenu
Persoonlijke instellingen
Aanmelden
Naamruimten
Pagina
Overleg
Varianten
Weergaven
Lezen
Brontekst bekijken
Geschiedenis weergeven
Meer
Zoeken
Navigatie
Hoofdpagina
Recente wijzigingen
Willekeurige pagina
Hulp
referentie
OV-chipkaart
Concessiegebieden
Stations
Busstations
Treinseries
Buslijnen
Hulpmiddelen
Speciale pagina's
Printvriendelijke versie