60.311
bewerkingen
Wijzigingen
geen bewerkingssamenvatting
|lijnnr=593
|route=Oldenzaal - De Lutte
|vervoerder=[[TwentsRRReis]] ([[SyntusArriva]])|concessie=Twente (20142024-20232027)
|lijnsoort=Buurtbus
|project=De Lutte
|periode=13 december 2015
|voorganger=[[Lijn 593 Oldenzaal Station - De Lutte Sporthal|593]]
|frequentie_spits=1-2x/uur
|frequentie_dal=1x/uur
|frequentie_zaterdag=1x/uur
}}
'''Lijn 593''' rijdt van Oldenzaal naar De Lutte.
== Route ==
{{RouteRij| {{Rimg|rsr}} | De Lutte, De Grote Zwaan}}
{{RouteRij| {{BRimg|rrar}} | De Lutte, Hanhofweg}}
{{RouteRij| {{Rimg|rhlr}}{{Rimg|rlr}} | De Lutte, Rooms Katholieke Kerk}}
{{RouteRij| {{Rimg|rlr}}{{Rimg|rhrr}} | De Lutte, Sporthal}}
{{RouteRij| {{Rimg|rlr}}{{Rimg|rhrr}} | De Lutte, Spechtstraat}}
{{RouteRij| {{Rimg|rlr}}{{Rimg|rhrr}} | De Lutte, Leeuwerikstraat}}
}}
== Geschiedenis ==
Op [[Dienstregeling concessie Twente 2016|13 december 2015]] werd de route in De Lutte aangepast en werd in Oldenzaal de halte Ziekenhuis toegevoegd.
Op [[Dienstregeling concessie Twente 2023|11 december 2022]] werd de dienstregeling gewijzigd. Doordeweeks kwamen de laatste twee ritten in beide richtingen te vervallen.
Op [[Dienstregeling concessie Twente 2024|10 december 2023]] werd het vervoer in de concessie [[Concessie Twente (2024-2027)|Twente]] overgenomen door [[Arriva]], nadat zij de aanbesteding hadden gewonnen. Met deze nieuwe concessie werd ook de merknaam [[RRReis]] geïntroduceerd en de rode bussen maakten daarbij plaats voor witte bussen. Deze lijn werd zo goed als ongewijzigd voortgezet.
Op een onbekende datum werd de middagspitsfrequentie verhoogd van 1x/uur naar 2x/uur.