== Lijnen ==
=== Streekbus ([[Arriva]] & [[Syntus]] & [[Connexxion]]) ==='''[[Concessie Achterhoek-Rivierenland]]''' (SyntusArriva)
* [[Lijn 72 Lichtenvoorde Richterslaan - Groenlo Busstation (- Neede Busstation)|72: Lichtenvoorde - Lievelde - Groenlo (- Eibergen - Neede)]]
* [[Lijn 76 Neede Busstation - Enschede Centraal|76: Neede > Borculo > Haaksbergen > Enschede ('''alleen in ochtendspits''')]]
=== Buurtbus ([[SyntusArriva]]) ==='''[[Concessie Achterhoek-Rivierenland]]'''
* [[Lijn 198 Sint Isidorushoeve Centrum - Groenlo Busstation|198: Sint Isidorushoeve - Neede - Borculo - Groenlo]]