16.110
bewerkingen
Wijzigingen
geen bewerkingssamenvatting
|concessie=Rivierenland
|lijnsoort=Streekbus
|periode=1 5 januari 2003 t/m 26 juni 2004 (?)
|voorganger=[[Lijn 41 Eck en Wiel Muziektent - Culemborg Station (-2002)|41]]
|opvolger=[[Lijn 41 Eck en Wiel Muziektent - Culemborg Station|41]]
== Geschiedenis ==
Vermoedelijk werd deze lijnvoering op [[Dienstregeling concessie Rivierenland 2004/2005|27 juni 2004]] weer aangepast. De bus werd weer gedegradeerd van een streekbus naar een scholierenlijn en ging net als voorheen weer rijden tussen [[Lijn 41 Eck en Wiel Muziektent - Culemborg Station|Eck en Wiel]] en Culemborg, volgens de route route, met twee ritten in de schoolrichting. Buiten deze tijdstippen moesten reizigers omreizen via Tiel of gebruik maken van de buurtbus.