60.372
bewerkingen
Wijzigingen
geen bewerkingssamenvatting
'''Lijn 30''' reed van Maassluis via Maasdijk, Naaldwijk, Kwintsheul, Den Haag en Rijswijk naar Den Haag (Leidschenveen).
=== Dienstregeling ===*In de spitsuren werd tussen Naaldwijk en Leidschenveen viermaal per uur gereden en in .*In de avonduren werd op dat traject tweemaal per uur gereden.
== Route ==