|frequentie_avond=0-1x/uur (tot 22:50)
|frequentie_avond_weekend=0-1x/uur (tot 23:25)
|afbeelding=Lijn82 Atw.jpg
|onderschrift='''Lijn 82''' rijdt de halte ''Halewijnlaan'' op de Linkeroever op.
|afbeelding2=IMG 5126 191015.jpg
|onderschrift2='''Lijn 82''' verlaat het busstation van Sint-Niklaas.
}}
'''Lijn 82''' rijdt van Antwerpen via Zwijndrecht, Melsele, Beveren, Haasdonk, Sint-Niklaas en Waasmunster naar Lokeren.