|route=Gent Arteveldepark - Gent Sint-Pietersstation - Gent Rabot - Mariakerke - Lovendegem - Zomergem - Ronsele - Waarschoot - Eeklo
|lijnnr=67
|vervoerder=([[Ganda Cars]] iovi.o.v.) [[De Lijn]]
|entiteit=Oost-Vlaanderen
|lijnsoort=Streekbus
|frequentie_avond_zaterdag=1x/2 uur (tot 20:30)
|frequentie_zaterdag=1x/2 uur
|afbeelding=4558-67.jpg
|onderschrift='''Lijn 67''' rijdt bij station [[Gent-Sint-Pieters]].
}}
'''Lijn 67''' reed van Gent via Mariakerke, Lovendegem, Zomergem, Ronsele en Waarschoot naar Eeklo