|frequentie_avond=0-1x/uur (tot 20:10)
|frequentie_avond_weekend=1x/uur (tot 20:10)
|afbeelding=3770-69.jpg
|onderschrift='''Lijn 69''' rijdt op de Vindictivelaan in Oostende.
}}
'''Lijn 69''' rijdt van Oostende via Raversijde, Middelkerke, Westende, Lombardsijde, Oostduinkerke en Koksijde naar Veurne.