|lijnnr=22
|route='''Den Haag:''' Duinzigt - Bronovo Ziekenhuis - Benoordenhout - Malieveld - Centraal Station - Centrum - Madurodam - '''Scheveningen:''' Strand - '''Den Haag:''' Statenkwartier - Duindorp
|afbeelding=1029-22.jpg
|onderschrift='''Lijn 22''' rijdt op de Prins Clauslaan in Den Haag.
|vervoerder=[[HTMbuzz]]
|concessie=Haaglanden Stad (2013-2019)