'''Lijn 37''' rijdt reed van Station Alexander via Prinsenland, het IJsselland-Ziekenhuis en Capelle Centrum naar Krimpen.In het weekend wordt alleen gereden tussen Alexander en Capelle Centrum, alwaar lijn 37 overgaat op 29. Op zondag wordt er door een taxibusje van RMC in opdracht van de [[RET]] gereden.
In het weekend werd alleen gereden tussen Alexander en Capelle Centrum, alwaar lijn 37 overging op 29. Op zondag werd er door een taxibusje van RMC in opdracht van de [[RET]] gereden.
De route is overgenomen door de lijnen [[Lijn 29 Rotterdam Alexander - Krimpen Busstation|29]] en [[Lijn 37 Rotterdam Alexander - Capelsebrug|37]]