16.108
bewerkingen
Wijzigingen
geen bewerkingssamenvatting
|lijnnr=44
|route=Tiel - Grote Brugse Grintweg - Maurik - Eck en Wiel - Ingen - Ommeren - Lienden - Aalst - Kesteren - Rhenen
|regio=Rivierenland
|vervoerder=[[Zuidooster]]
|lijnsoort=Streekbus