16.110
bewerkingen
Wijzigingen
geen bewerkingssamenvatting
|periode=31 mei 1981 t/m 2 juni 1984
|voorganger=[[Lijn 49 Geldermalsen Station - Gorinchem Station|49]]
|opvolger=[[Lijn 49 Gorinchem Ziekenhuis - Leerdam Ziekenhuis|49]], R
}}
'''Lijn 49''' reed van Geldermalsen via Deil, Beesd, Rhenoy, Leerdam, Asperen, Heukelum en Spijk naar Gorinchem.