140.991
bewerkingen
Wijzigingen
geen bewerkingssamenvatting
|lijnlogo=U77 Düsseldorf.png
|route='''Düsseldorf:''' Holthausen - Oberbilk - Hauptbahnhof - Altstadt - Oberkassel - Lörick
}}
'''Lijn U77''' rijdt van Düsseldorf Holthausen via Oberbilk, Hauptbahnhof, Altstadt en Oberkassel naar Lörick.