|buitenland=ja
|land=België
|dienstregeling=20202021
|route=Blaton - Quevaucamps - Stambruges - Beloeil - Huissignies - Tongre-Notre-Dame - Irchonwelz - Ath
|lijnnr=81
== Geschiedenis ==
Vanaf Het is onbekend wanneer deze lijn is ontstaan. Op [[Dienstregeling entiteit Hainaut 2013|15 april 2013]] vervielen alle ritten op zondag.