Wijzigingen
Ga naar:
navigatie
,
zoeken
← Oudere bewerking
Nieuwere bewerking →
Lijn 643 Vaals Busstation - Heerlen Zuyd Hogeschool
57 bytes toegevoegd
,
12 dec 2020 02:09
geen bewerkingssamenvatting
{{LijnInfo
|lijnnr=643
|route=Vaals → Lemiers → Mamelis → Nijswiller → Bocholtz → Avantis
→ Kerkrade Parkstad Stadion
→ Heerlen Heesberg → Heerlen Station → Heerlen Zuyd Hogeschool
|land=Nederland
|land2=Duitsland
|frequentie_spits_vakantie=rijdt niet
}}
'''Lijn 643''' rijdt van Vaals via Lemiers, Mamelis, Nijswiller, Bocholtz, Avantis
, Kerkrade Parkstad Stadion
, Heerlen Heesberg en Heerlen Station naar Heerlen Zuyd Hogeschool.
=== Dienstregeling ===
Umbusko
ap_users
15.706
bewerkingen
Navigatiemenu
Persoonlijke instellingen
Aanmelden
Naamruimten
Pagina
Overleg
Varianten
Weergaven
Lezen
Brontekst bekijken
Geschiedenis weergeven
Meer
Zoeken
Navigatie
Hoofdpagina
Recente wijzigingen
Willekeurige pagina
Hulp
referentie
OV-chipkaart
Concessiegebieden
Stations
Busstations
Treinseries
Buslijnen
Hulpmiddelen
Speciale pagina's
Printvriendelijke versie