Wijzigingen
Ga naar:
navigatie
,
zoeken
← Oudere bewerking
Nieuwere bewerking →
Lijn 71 Roermond Station - Sittard Station
68 bytes toegevoegd
,
26 nov 2020 13:56
geen bewerkingssamenvatting
{{VLijnInfo
|route=Roermond - Herten
- Merum
- Linne - Maasbracht - Stevensweert
- Ohé en Laak
- Echt
- Pey - Slek
- Susteren - Nieuwstadt - Sittard
|lijnnr=71
|vervoerder=[[VSL]]
|frequentie_avond=1x/2 uur
}}
'''Lijn 71''' reed van Roermond via Herten
, Merum
, Linne, Maasbracht, Stevensweert
, Ohé en Laak
, Echt
, Pey, Slek
, Susteren en Nieuwstadt naar Sittard.
== Route ==
Umbusko
ap_users
15.912
bewerkingen
Navigatiemenu
Persoonlijke instellingen
Aanmelden
Naamruimten
Pagina
Overleg
Varianten
Weergaven
Lezen
Brontekst bekijken
Geschiedenis weergeven
Meer
Zoeken
Navigatie
Hoofdpagina
Recente wijzigingen
Willekeurige pagina
Hulp
referentie
OV-chipkaart
Concessiegebieden
Stations
Busstations
Treinseries
Buslijnen
Hulpmiddelen
Speciale pagina's
Printvriendelijke versie