79.757
bewerkingen
Wijzigingen
k
|dienstregeling=2020
Robot: automatisch tekst vervangen (-|dienstregeling=2020 +)
{{LijnInfo
|lijnnr=668
|route=Velddriel - Kerkdriel - Rossum - Hurwenen - Zaltbommel - Bruchem - Kerkwijk - Delwijnen - Nederhemert - Aalst - Andel