79.756
bewerkingen
Wijzigingen
k
|dienstregeling=2020
Robot: automatisch tekst vervangen (-|dienstregeling=2020 +)
{{LijnInfo
|lijnnr=651
|route=Leeuwarden - Ryptsjerk - Gytsjerk - Oentsjerk - Altsjerk - Readtsjerk - Rinsumageast - Damwâld - Wâlterswâld - Dokkum