=== Richting ALO ===
{{ RouteTop |
{{ RouteRij | [[Afbeelding:Route_0sTrRoute_0Tar.svg|35px70px]] | [[Amsterdam Sloterdijk|Amsterdam, Station Sloterdijk]]}}{{ RouteRij | [[Afbeelding:Route_rhlr.svg|35px]][[Afbeelding:Route_rlr.svg|35px]] | Amsterdam, Sloterparkbad}}{{ RouteRij | [[Afbeelding:Route_rs0.svg|35px]][[Afbeelding:Route_rlr.svg|35px]] | Amsterdam, Oeverpad}}}}=== Richting Station Sloterdijk ===De route richting station Sloterdijk gaat via de route van lijn 19.{{RouteTop RouteRij |{{RouteRij [[Afbeelding:Route_rer.svg| 35px]][[Afbeelding:Route_0srRoute_rhrr.svg|35px]] | Amsterdam, Herman BonpadPlesostraat}}{{RouteRij | [[Afbeelding:Route_rhlrRoute_rer.svg|35px]][[Afbeelding:Route_rhrr.svg|35px]] | Amsterdam, WillinklaanNaritaweg}}{{RouteRij | [[Afbeelding:Route_rhlrRoute_rer.svg|35px]][[Afbeelding:Route_rhrr.svg|35px]] | Amsterdam, TroelstralaanSeineweg}}{{RouteRij | [[Afbeelding:Route_rhlrRoute_rer.svg|35px]][[Afbeelding:Route_rhrr.svg|35px]] | Amsterdam, Dokter Hendrik ColijnstraatBurgemeester de Vlugtlaan}}{{RouteRij | [[Afbeelding:Route_rhlrRoute_rer.svg|35px]][[Afbeelding:Route_rhrr.svg|35px]] | Amsterdam, ConfuciuslijnPlein '40-'45}}{{RouteRij | [[Afbeelding:Route_rhlrRoute_rer.svg|35px]] | Amsterdam, Burgemeester van Leeuwenstraat}}{{RouteRij | [[Afbeelding:Route_rhlrRoute_rhrr.svg|35px]] | Amsterdam, Lodewijk van Deysselstraat}}{{RouteRij | [[Afbeelding:Route_rhlrRoute_rer.svg|35px]][[Afbeelding:Route_rhrr.svg|35px]] | Amsterdam, Plein '40-'45Burgemeester van Leeuwenstraat}}{{RouteRij | [[Afbeelding:Route_rhlrRoute_rer.svg|35px]][[Afbeelding:Route_rhrr.svg|35px]] | Amsterdam, Burgemeester de VlugtlaanConfuciuslijn}}{{RouteRij | [[Afbeelding:Route_rhlrRoute_rer.svg|35px]][[Afbeelding:Route_rhrr.svg|35px]] | Amsterdam, SeinewegDokter Hendrik Colijnstraat}}{{RouteRij | [[Afbeelding:Route_rhlrRoute_rer.svg|35px]][[Afbeelding:Route_rhrr.svg|35px]] | Amsterdam, NaritawegTroelstralaan}}{{RouteRij | [[Afbeelding:Route_rhlrRoute_rer.svg|35px]][[Afbeelding:Route_rhrr.svg|35px]] | Amsterdam, PlesostraatWillinklaan}}{{RouteRij | [[Afbeelding:Route_rsT0Route_rer.svg|35px]] | [[Amsterdam SloterdijkAfbeelding:Route_rs0.svg|35px]] |Amsterdam, Station Sloterdijk]]Herman Bonpad}}
}}
==Historie==
Bij de herziening van het busnet in 2006 werd lijn 68 (Station Sloterdijk - Osdorp De Aker) opgeheven. 4 ritten bleven echter behouden op een deel van het traject ten behoeve van scholieren. In het voorjaar van 2010 is de dienstregeling uitgebreid en zijn er ook ritten 's middags en terugritten richting Sloterdijk toegevoegd.