140.780
bewerkingen
Wijzigingen
geen bewerkingssamenvatting
|frequentie_zaterdag=3x/uur
|frequentie_zondag=1-2x/uur
|route='''Münster:''' Hiltrup - Waldsiedlung - Gremmendorf - Loddenheide - Hauptbahnhof - Zentrum Stadtmitte - Rumphorst - Coerde
}}
'''Lijn 6''' rijdt van Hiltrup via Waldsiedlung, Gremmendorf, Loddenheide, Hauptbahnhof, Zentrum Stadtmitte en Rumphorst naar Coerde.
=== Dienstregeling ===