|lijnkleurw=338C26
|route='''BHG''': Simonis - Ganshoren - Berchem Station - Hunderenveld - Beekkant
|dienstregeling=20202021
|maand=9
|land=België
}}
'''Lijn 87''' rijdt van Simonis via Ganshoren en Sint-Agatha-Berchem naar Beekkant in Sint-Jans-Molenbeek.
== Dienstregeling ==
*Op zaterdag wordt de frequentie om 10:00 verhoogd naar 4x/uur en om 12:00 uur naar 5x/uur.
*Op zondag wordt de frequentie om 13:00 uur verhoogd naar 4x/uur.
== Route ==