|lijnnr=33
|route=Hoogeveen - Noordscheschut - Hollandscheveld - Elim - Nieuwlande - Dalerpeel - Steenwijksmoer - Coevorden
|vervoerder=([[Drenthe Tours]] en [[Taxi Dorenbos]]) i.o.v.) [[Taxi Dorenbos]]Qbuzz|concessie=Publiek Vervoer GroningenGD (2020-Drenthe2029)
|materieel=[[Mercedes-Benz Citaro|Mercedes-Benz Citaro LE]],<br>[[Ebusco 2.2]],<br>[[Tribus Civitas]]
|lijnsoort=Streekbus