[[Afbeelding:Station Centrum deel 2 (22).jpg|thumb|290px|De chauffeur van '''lijn 4''' heeft net de passagiers uit Connexxion 9126 laten stappen op de halte van [[Lijn 156 Hilversum Station NS - Almere Centrum NS|lijn 156]] en wacht tot het tijd is om naar de instaphalte van '''lijn 4''' te rijden.]]
[[Afbeelding:XX_8303.jpg|thumb|290px|[[Connexxion]] 8303 is van het type [[VDL Berkhof Ambassador 200]], hier gefotografeerd als '''lijn 4''' op [[Almere Centrum]]]]
'''Lijn 4''' rijdt van [[Almere Centrum|Station Centrum]] via de [[Almere Muziekwijk|Muziekwijk]], de Gooisekant en het [[Almere Poort|toekomstige treinstation van Almere Poort]] naar het Homeruskwartier, ook in Almere Poort. Diverse ritten eindigen bij Gooisekant-West en rijden daar verder als [[Lijn 10 Almere, Gooisekant - Station Buiten|lijn 10]] naar [[Almere Buiten|Station Buiten]].
Sinds 3 januari 2010 wordt er in de daluren 4 keer per uur naar Poort gereden ipv. 2 keer per uur, en wordt er in de ochtendspits ook 4 keer per uur naar Almere Poort gereden, voorheen was dit in de ochtendspits afwisselend 4 tot 8 keer per uur.
In september 2010 zijn er enkele haltenamen aangepast:
* Groenhorst College > EuripakwartierEuropakwartier-Oost