153.119
bewerkingen
Wijzigingen
→Wijzigingen per 1 juni 2020
De haltes Jagdhaus Schmelztal, Einsiedel en Kohlstraße komen te vervallen. Ter vervanging wordt de halte Wanderparkplatz Reitberg aan de route toegevoegd.
* [[Lijn 562 Bad Honnef Stadtbahn - Asbach Markt]]
Een groot gedeelte van de ritten gaat weer rijden tussen Wülscheid en Oberwindhagen. Zo wordt altijd minstens 1x/2 uur tussen beide plaatsen gereden en doordeweeks wordt op de meeste momenten 1x/uur in plaats van 1x/2 uur gereden. Nieuw is tevens dat de haltes Jagdhaus Schmelztal, Einsiedel en Kohlstraße kwamen komen te vervallen. Ter vervanging wordt de halte Wanderparkplatz Reitberg aan de route toegevoegd. Als laatste komen de meeste scholierenritten tussen Asbach en Neustadt te vervallen.
* [[Lijn 564 Eitorf Bahnhof - Asbach VC Tankstelle]]
De [[RSVG]] gaat de lijn volledig exploiteren waarmee een eind komt aan de gezamenlijke exploitatie met [[Martin Becker]]. Nieuw is dat de overstap in Obereip kwam komt te vervallen en dat doordeweeks overdag tussen Obereip en Asbach een regelmatige dienstregeling wordt aangeboden. In plaats van enkele ritten wordt het traject voortaan elk uur bediend. Tevens wordt de halte Realschule Plus aan de route toegevoegd en wordt het eindpunt verplaatst van de halte Vorteil Center naar de halte VC Tankstelle.
== Dienstregeling 2020 [[RVK]] ==