|frequentie_dal=1x/uur
|frequentie_zaterdag=1x/uur
|frequentie_avond=1 rit 1x/dag (''alleen vrijdag'')
}}
[[Afbeelding:Lijn192Mep.JPG|290px|thumb|right|[[Connexxion Taxi Services|CTS]] 7400 is van het type [[Mercedes Sprinter]], hier gefotografeerd bij het station van [[Meppel]].]]
De éérste 3 ritten starten in IJhorst. Op vrijdag wordt er nog een extra late koopavondrit gereden. Op zaterdag eindigt de laatste rit in IJhorst.
Op de heenweg wordt er vanaf De Wijk via IJhorst en Halfweg naar Meppel gereden, maar op de terugweg rijden alleen de eerste twéé ritten naar IJhorst. De rest van de ritten slaat IJhorst over.
== Route ==
{{ RouteTop |
{{ RouteRij | [[Afbeelding:Route_0sr.svg|35px]][[Afbeelding:Route_0sr.svg|35px]] | De Wijk, Wiltenweg}}{{ RouteRij | [[Afbeelding:Route_rlr.svg|35px]][[Afbeelding:Route_rhlr.svg|35px]] | De Wijk, Gemeentehuis}}{{ RouteRij | [[Afbeelding:Route_rlr.svg|35px]][[Afbeelding:Route_rhlr.svg|35px]] | De Wijk, Verzorgingstehuis}}{{ RouteRij | [[Afbeelding:Route_rhrr.svg|35px]][[Afbeelding:Route_rhrr.svg|35px]] | Schiphorst, Havikhorst}}{{ RouteRij | [[Afbeelding:Route_rlr.svg|35px]][[Afbeelding:Route_rsr.svg|35px]] | IJhorst, Heerenweg (Klomp)}}{{ RouteRij | [[Afbeelding:Route_rlr.svg|35px]][[Afbeelding:Route_rsr.svg|35px]][[Afbeelding:Route_0sr.svg|35px]] | IJhorst, Sparrenlaan}}{{ RouteRij | [[Afbeelding:Route_rsrRoute_rlr.svg|35px]][[Afbeelding:Route_rarr.svg|70px]] | Halfweg, Gemeenteweg}}{{ RouteRij | [[Afbeelding:Route_rsrRoute_rarl.svg|35px70px]] | Meppel, Medisch Centrum}}{{ RouteRij | [[Afbeelding:Route_rer.svg|35px]][[Afbeelding:Route_rsTr.svg|35px]] | [[Meppel|Meppel, Station NS]]}}{{ RouteRij | [[Afbeelding:Route_rer.svg|35px]][[Afbeelding:Route_rs0.svg|35px]] | Meppel, Prinsenplein}}
}}