60.572
bewerkingen
Wijzigingen
geen bewerkingssamenvatting
|type=Tram
|lijnnr=7
|route='''Amsterdam:''' Slotermeer - De Vlugtlaan - Kinkerbuurt - Elandsgracht - Leidseplein - Vijzelgracht - Weesperplein - Rietlandpark - KNSM Eiland (Azartplein)
|vervoerder=[[GVB]]
|concessie=Stadsvervoer Amsterdam (2012-2024)
|frequentie_avond=5x/uur
}}
'''Lijn 7''' rijdt van het Sloterpark via het Leidseplein, de metrostations Vijzelgracht en Weesperplein en Rietlandpark naar het KNSM-eilandAzartplein.
=== Dienstregeling ===