139.614
bewerkingen
Wijzigingen
geen bewerkingssamenvatting
|frequentie_zaterdag=1-2x/uur
|frequentie_zondag=1x/uur
|route='''Mettmann:''' Stadtwald - Stadtmitte - West - Jubiläumsplatz Stadtmitte - Schellenberg
}}
'''Lijn O13''' rijdt van Mettmann Stadtwald via Stadtmitte, West en Jubiläumsplatz Stadtmitte naar Schellenberg.
=== Dienstregeling ===