140.525
bewerkingen
Wijzigingen
geen bewerkingssamenvatting
|frequentie_spits=1x/uur
|frequentie_dal=1x/uur
|route='''Erkelenz :''' Stadtmitte → Bellinghoven → Immerath (neu) → Kückhoven → Holzweiler → Keyenberg → Kuckum → Venrath → Kaulhausen → Terheeg → ErkelenzStadtmitte
}}
'''Lijn EK3''' rijdt van Erkelenz Stadtmitte via Bellinghoven, Immerath (neu), Kückhoven, Holzweiler, Keyenberg, Kuckum, Venrath, Kaulhausen en Terheeg weer terug naar ErkelenzStadtmitte.
=== Dienstregeling ===