|route=Numansdorp - Zuid-Beijerland - Nieuw-Beijerland - Oud-Beijerland Zinkweg - Oud-Beijerland Kwakscheweg
|lijnnr=662
|vervoerder=[[TCRBesseling]] i.o.v. [[Connexxion]]
|concessie=Hoeksche Waard - Goeree-Overflakkee (2016-2023)
|lijnsoort=Schoolbus