|lijnnr=162
|route=Alkmaar Station - Alkmaar P+R - Heerhugowaard Zuidwijk - Heerhugowaard Rivierenwijk - Heerhugowaard Station - Heerhugowaard Icaruslaan
|vervoerder=([[TCR]] i.o.v.) [[Connexxion]]
|concessie=Noord-Holland Noord (2018-2028)
|materieel=[[VDL Citea|VDL Citea LLE-120]],<br>[[VDL Citea|VDL Citea LLE-99 Electric]],<br>[[BYD K7U]]