|buitenland=ja
|lijnnr=69
|dienstregeling=20192020
|route=Oostende - Raversijde - Middelkerke - Westende - Nieuwpoort - Oostduinkerke - Koksijde - Veurne
|land=België
== Route ==
{{RouteTop| kaart=3360562 |
{{RouteRijStation| {{Rimg|rer}}{{Rimg|0sTr}} | Oostende|Oostende|Oostende, Station}}
{{RouteRij| {{Rimg|rer}}{{Rimg|rhlr}} | Oostende, Kapellestraat}}
{{RouteRij| {{Rimg|rer}}{{Rimg|rsr}} | Westende, Steenstraat}}
{{RouteRij| {{Rimg|rer}}{{Rimg|rsr}} | Lombardsijde, Dorp}}
{{RouteRij| {{Rimg|rer}}{{Rimg|rsr}} | Lombardsijde, YMCA}}
{{RouteRij| {{Rimg|rer}}{{Rimg|rsr}} | Nieuwpoort, Monument Albert}}
{{RouteRij| {{Rimg|0sr}}{{Rimg|rsr}} | Nieuwpoort, Stad}}