|reden=werkzaamheden aan de bushalte Maastricht, Station
|geldigvan=1 mei 2019
|geldigtot=december 2019|tijd= het is nog niet bekend hoe lang dit precies duurt5 januari 2020
|extra=In Maastricht wordt gebruikgemaakt van een vervangende halte aan de Maasboulevard ter hoogte van de Graanmarkt. Deze halte ligt op meer dan een kilometer (15-20 minuten lopen) van het station.
}}
* Op een onbekende datum (na de zomer van 2018) werd de stop in Aachen verplaatst van de Wilmersdorfer Straße naar het station West.
* Op een onbekende datum wijzigde de frequentie op sommige dagen en vervielen de ritten vanuit Venlo en Roermond naar Paris v.v. In plaats daarvan werd voortaan van en naar Düsseldorf en Wuppertal gereden.
* Op 1 mei 2019 werd de halte in Maastricht verplaatst van het Kiss+Ride-parkeerterrein aan de Meerssenerweg aan de achterzijde van het station naar een tijdelijke halte aan de Maasboulevard. Er wordt gewerkt aan een nieuwe permanente halte aan de Meerssenerweg op het voormalige ProRail-rangeerterrein; deze zal naar verwachting in december 2019 op 6 januari 2020 in gebruik genomen worden.